فهرست بستن

اولین برنامه پیام رسان داخلی پاکستان 1.6 میلیون دلار بودجه جمع می کند – پاکستان

اولین برنامه پیام رسان داخلی پاکستان 1.6 میلیون دلار بودجه جمع می کند - پاکستان

در یک اعلامیه مطبوعاتی که روز چهارشنبه توسط این شرکت صادر شد ، TelloTalk ، اولین پلتفرم پیام رسان داخلی و میزبان پاکستان ، 1.6 میلیون دلار بودجه از یک کنسرسیوم سرمایه گذاران بین المللی و داخلی جمع آوری کرده است.

دور بودجه ، معروف به "Seed Round" ، شامل صندوق های سرمایه گذاری جهانی ALM Holdings (امارات متحده عربی) ، SparkLabs فین تک (آسیا) ، یک بازار سرمایه (ایالات متحده) و Cocoon Ignite Ventures (هنگ کنگ) ، علاوه بر سرمایه گذاران نهادی محلی TPL eVentures و i2i Ventures.

شهباز جاموته ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت TelloTalk ، گفت که این برنامه که در سال 2017 راه اندازی شده است ، "بهترین برنامه پیام رسان محلی است که برای پاکستانی ها سفارشی شده و کاملاً به پاکستان متعهد است و تمام زیرساخت های فناوری و مدیریتی ما در پاکستان وجود دارد".

وی گفت که این برنامه با توجه به فرهنگ و ارزشهای محلی ساخته شده است. "به عنوان مثال ، ما صفحه کلید زبان منطقه ای ، برچسب های محلی شده و محتوای یکپارچه را در انواع مختلف به کاربران خود ارائه می دهیم."

جاموته گفت كه TelloTalk می تواند توسط شركت های بزرگ یا كوچك برای بهبود بهره وری ، ارتباطات داخلی یا تعاملات مشتری "از طریق كانال های گفتگوی چندرسانه ای" استفاده شود.

وی افزود: "TelloTalk تنها برنامه پیام رسان است كه كاملاً با مقررات محلی مطابقت دارد تا خدمات مهمی مانند پرداخت دیجیتال و دولت الکترونیك را فعال كند."

آرم TelloTalk.

ارشد اشرف ، رئیس TelloTalk اظهار داشت که "تعداد حساب های شبکه های اجتماعی در پاکستان بیشتر از حساب های بانکی است" و با داشتن حدود 150 میلیون نفر زیر 30 سال منطقی است که کسانی که دیجیتالی نیستند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند "با فناوری که آنها راحت استفاده می کنند "

وی گفت: "ما کاملاً اعتقاد داریم که داشتن یک بستر شبکه اجتماعی که واقعاً می توانیم خود آنرا بنامیم از اهمیت ملی برخوردار است. در TelloTalk ، ما آرزو داریم که اقتصاد پاکستان را دیجیتالی کنیم و خلاقیت و استعداد باورنکردنی جوانان کشورمان را گسترش دهیم." اشرف

سامر چیستی ، یکی از شرکای SparkLabs گفت که سیستم عامل های پیام رسان توسعه یافته حیاتی هستند و می توانند در کشورهایی که "جمعیت زیادی ، با فرهنگ های قوی و مرزهای دیجیتال کاملاً مشخص" دارند بسیار موفق باشند.

وی گفت: "درست مانند WeChat در چین و KakaoTalk در کره ، TelloTalk به طور منحصر به فردی قرار دارد که برای پاکستان با یک برنامه پیام رسان کاملاً محلی است که امکان اتصال ، اشتراک محتوا ، تجارت و خدمات شرکتی را برای پاکستان فراهم می کند."

طبق بیانیه مطبوعاتی TelloTalk ، این اولین سرمایه گذاری در پاکستان برای بسیاری از داوطلبان بین المللی شرکت کننده در دور Seed بود.

در این بیانیه آمده است: "بودجه های جمع آوری شده قرار است برای بازاریابی و تبلیغات ، گسترش زیرساخت ها و توسعه محصول استفاده شود."

این برنامه برای بارگیری در Google Playstore و App Store اپل به صورت رایگان در دسترس است.