فهرست بستن

اینریکس ، BMW می خواهد به شما در یافتن مکان پارک کمک کند

اینریکس ، BMW می خواهد به شما در یافتن مکان پارک کمک کند

اگر در یک منطقه شهری رانندگی می کنید ، می دانید که پارکینگ بدون دردسر چقدر می تواند باشد. و نه فقط برای افرادی که سعی در پارک کردن دارند ، بلکه برای دیگران در جاده ها و همچنین جامعه کل ، زیرا رانندگان دور بلوک را می چرخانند یا (حیوان خانگی من) منتظر می مانند تا کسی از نقطه آرزو بیرون بیاید ، ایجاد ترافیک بیشتر و آلودگی هوا

 نظرات

کارشناسان تخمین زده اند که تا آنجا که 30 درصد از ترافیک در مناطق شهری کم است ناشی از رانندگان است که به دنبال پارکینگ هستند . و گزارشی توسط فراست و سالیوان نشان داد كه رانندگان به طور متوسط ​​55 ساعت در سال را به جستجوی پارکینگ هدر می دهند ، كه این هزینه برای مصرف كنندگان و اقتصاد محلی حدود 600 میلیون دلار در اتلاف وقت و سوخت است.
در حالی که فناوری اتومبیل متصل نوید می دهد تا با ارائه اطلاعات زمان واقعی درایورها ، تا حدی به رفع این مشكل كمك كند ، تعداد معدودی از سیستم های موجود فقط اطلاعاتی را درباره موجود بودن در پارکینگ ها و سازه ها ارائه می دهند. و تا زمانی که اکثر رانندگان به بسیاری از ساختارها و ساختارهای خود رسیده اند ، احتمالاً قبلاً از یافتن پارکینگ خیابان منصرف شده اند.
اکنون اینریکس – شرکتی که داده های مربوط به آئودی ، لکسوس ، و ویژگی یافتن پارکینگ درون تیز ولوو را فراهم می کند – امیدوار است که بتواند با پارکینگ جدید خود ، قسمت بزرگی از این معما را پر کند. سکو . علاوه بر استفاده از "فناوری های پارکینگ هوشمند" مانند سنسورهای داخل روسازی و کنتورهای متصل به ابر که در حال حاضر برای ویژگی پارکینگ خارج از خیابان اینریکس استفاده می شود ، سیستم عامل جدید همچنین به داده های جریان ترافیکی که شرکت استخراج می کند متکی است.
این شامل "داده های کاوشگر" از میلیون ها وسیله نقلیه ناوگان مجهز به ترانسپوندر و همچنین اطلاعات از برنامه محبوب تلفن های هوشمند این شرکت است که داده های ناشناس را در مورد مکان و سرعت حرکت ماشین ها ارسال می کند. جیم باک ، مدیر اینریکس گفت: " ما می توانیم بگوییم که سفرها از کجا شروع می شوند و سفرها به کجا ختم می شوند ، و ما رفتار راننده را می دانیم." "بنابراین وقتی اتومبیل دو یا سه بار دور می زند و آهسته رانندگی می کند ، می دانیم که راننده احتمالاً به دنبال پارک است."
طبق گفته اینریکس ، تعداد وسایل نقلیه و دستگاه هایی که به پایگاه داده آن کمک می کنند دو برابر شده است. هر ساله ، صحت اطلاعات مربوط به گردش جریان شرکت را بیشتر می کند. اینریکس در پارکینگ زمان واقعی خود و داده های کاوشگر خودرو اطلاعات مفصلی در مورد در دسترس بودن پارکینگ در هر منطقه و همچنین محدودیت های پارکینگ دارد. با خرد کردن این داده ها ، اینریکس می گوید که این می تواند احتمال در دسترس بودن پارکینگ در خیابان را با دقتی حداکثر 80 درصد پیش بینی کند. به زودی با استفاده از سیستم ConnectedDrive آن را در وسایل نقلیه در دسترس قرار می دهد ، اگرچه این خودروساز زمان راه اندازی و یا ویژگی iPark را برای کدام یک از خودروها اعلام نکرده است. این ویژگی به رانندگان این امکان را می دهد تا صفحه بلوک کدگذاری رنگ قرمز ، زرد یا سبز روی صفحه نمایش درون خط را در خیابانهای شهر مشاهده کنند. رنگ سبز نشان می دهد که مکان های پارکینگ به احتمال زیاد در دسترس خواهد بود و رنگ قرمز به راننده می گوید حتی زحمت نکشد.

 Nextcar Bug art  Nextcar Bug art

اینریکس گفت که داده های پارکینگ در خیابان در ابتدا در سانفرانسیسکو و سیاتل ، در ونکوور کانادا و در آمستردام ، کلن و کپنهاگ در دسترس خواهد بود. اروپا . و قصد دارد تا پایان سال 2015 خدمات را به 23 شهر گسترش دهد
Inrix می گوید ویژگی پارکینگ در خیابان نه تنها به رانندگان امکان می دهد پارکینگ خیابان را با راحتی بیشتری پیدا کنند ، بلکه می تواند نحوه قیمت پارکینگ را نیز تغییر دهد – در و خارج از خیابان باك خاطرنشان كرد: "وقتي كه هيچ پاركينگ خياباني وجود ندارد ، تقريباً هميشه در فضاي زيادي يا گاراژ وجود دارد." "همانطور که شهرها شروع به اندازه گیری میزان پارکینگ موجود می کنند ، می توانند قیمتهای خود را با خارج از خیابان رقابتی کنند ، که به نوبه خود می تواند قیمت پارکینگ خارج از خیابان را کاهش دهد."
باک اضافه کرد که با پارکینگ در خیابان "شهرها" قادر به مدیریت بهتر موجودی پارکینگ خیابان خود و قیمت گذاری تقاضای موسسه خواهند بود. " به عبارت دیگر ، در صورت کمبود موجودی کالا ، پول بیشتری برای یک مکان درخواست کنید و قیمت گذاری پارکینگ را پویاتر و مطابق با قیمت های انعطاف پذیر و سازه کنید. این امر همچنین می تواند به نفع رانندگان باشد. وی گفت: "در آینده ، یک راننده BMW می تواند مقایسه کند و ببیند که پارکینگ خارج از خیابان ممکن است چند دلار ارزان تر باشد."
و علاوه بر صرفه جویی در هزینه چند دلاری برای رانندگان ، این جدیدترین فناوری اتومبیل متصل نیز می تواند کمک به کاهش ترافیک ، اتلاف سوخت ، آلودگی و سرخوردگی ایجاد شده توسط افرادی که در این بلوک حلقه زده اند یا منتظرند ماشین از یک نقطه برای پارک بیرون بیاید.

خواندن بیشتر

نظرات اتومبیل و خودکار

بهترین انتخاب های اتومبیل و اتومبیل