فهرست بستن

بررسی صفحه کلید بلوتوث Logitech K810

بررسی صفحه کلید بلوتوث Logitech K810

در حالی که افراد دستگاه های خود را – لپ تاپ ها ، تبلت ها و تلفن های هوشمند – برمی دارند و در طول مسیر از یک دستگاه به دیگری منتقل می شوند ، گاهی اوقات می خواهید شلوغی لوازم جانبی را کاهش دهید. صفحه کلید بلوتوث Logitech K810 به اندازه کافی باریک است که می توانید آن را در کیف لپ تاپ یا کوله پشتی حمل کنید و از طریق رایانه لوحی ، لپ تاپ و دوباره با فشار دادن یک دکمه به تلفن هوشمندتان مبادله می شود. نور پس زمینه هوشمند و مدیریت بلوتوث با حسگر نزدیکی به افزایش عمر باتری کمک می کند و کنترل های داخلی ویندوز 8 آن را برای استفاده در رایانه لوحی Microsoft Surface RT عالی می کند. این یک صفحه کلید هوشمند است و علاوه بر اینکه بهترین صفحه کلید ویندوز 8 است که دیده ایم ، این ویرایشگر جدید انتخاب صفحه کلید بی سیم ماست.
طراحی و ویژگی ها
Logitech K810 یک صفحه کلید بلوتوث است که نور پس زمینه خود تنظیم را نیز ارائه می دهد. نور از طریق هر یک از کلیدهای لیزر تابیده می شود و روشنایی را به طور خودکار تنظیم می کند تا تغییرات نور را در خود جای دهد. با نزدیک شدن دستان به صفحه کلید ، حسگر مجاورت دست نور پس زمینه را روشن می کند ، در حالی که حسگر نور محیط تشخیص می دهد که آیا نور پس زمینه مورد نیاز است یا خیر. همچنین بلوتوث هنگام استفاده از آن قطع نمی شود و با نزدیک شدن دستان به صفحه کلید ، آن را دوباره وصل کنید.
صفحه کلید شیک است ، با فلزی براق ، صورت خاکستری تیره و نواری از شیشه های جلا مشکی که در لبه بالایی قرار دارد. طراحی بسیار نازک ، با مشخصات گوه کمی و بدون پایه قابل تنظیم است. به عنوان یک صفحه کلید رومیزی ، Logitech K810 زیبا و شیک است ، اما اندازه آن فقط 0.4 در 11.3 در 5.1 اینچ (HWD) است ، صفحه کلید نیز کمی کوچک است. آنقدر کوچک نیست که تایپ کردن آن سخت باشد اما کمی بیش از حد تنگ احساس می شود. سطح کلیدها کمی مقعر است و به منظور خم شدن بهتر نوک انگشت ، به سمت داخل خم می شود. این یک لمس ظریف است ، اما باعث راحتی صفحه کلید می شود.
بارگذاری…
این صفحه کلید به عنوان یک دستگاه تلفن همراه معرفی نشده است ، اما ابعاد باریک و عملکرد بلوتوث این گزینه را برای هر کسی که می خواهد تجربه تایپ کاملتری برای رایانه لوحی یا تلفن خود داشته باشد ، انتخاب آسان می کند. اتصال بلوتوث K810 را به گزینه مناسبی برای دستگاه های تلفن همراه تبدیل می کند و انتخاب کم درگاه های USB را در رایانه لوحی یا لپ تاپ خود دست نخواهید گذاشت.
صفحه کلید برد بسیار خوبی دارد. اتصال بلوتوث معمولاً در حدود سی فوت قطع می شود ، اما حتی از چهل فوت دورتر ، اتصال بلوتوث به من اجازه می داد بدون قطع اتصال ، تایپ کنم. K810 باتری قابل شارژ را خاموش می کند ، که تخمین زده می شود برای یک تایپیست معمولی تقریباً یک ماه دوام بیاورد. شارژ مجدد از طریق کابل USB انجام می شود و در حین انجام کار می توانید تایپ خود را ادامه دهید.
در حالی که K810 با آرم ویندوز مربع جدید تزئین شده است ، اما به تمام جذابیت های ویندوز 8 که در صفحه کلید موبایل Microsoft Wedge دیده می شود مجهز نیست. در عوض ، دکمه های F1-F12 کلیدهای میانبر معمولی هستند ، دارای سه کلید بلوتوث Easy-Switch (برای تعویض بین حداکثر سه دستگاه جفت شده) ، یک کلید برنامه چرخه ، کنترل نور پس زمینه ، کنترل رسانه پخش / مکث ، بی صدا کردن صدا / پایین / بالا ، و دو نفر دیگر
K810 همچنین دارای Logitech Easy-Switch است که قابلیت جفت شدن با حداکثر سه دستگاه بلوتوث را دارد. و این فقط برای رایانه های شخصی نیست. K810 همچنین از Mac OS X و هر دو دستگاه Android و iOS پشتیبانی می کند. اگر برای استفاده با رایانه لوحی یا تلفن خود به صفحه کلید احتیاج دارید ، این کار را فریب می دهد. همچنین با فشار یک دکمه بین دستگاه های مختلف جابجا می شود. هر سه کلید بلوتوث هر یک با یک نمایه بلوتوث مرتبط شده و به شما امکان می دهد از صفحه کلید با رایانه لوحی خود استفاده کنید ، برای روشن شدن به تلفن خود یک کلید را بزنید و کلید سوم را فشار دهید تا به لپ تاپ یا رایانه رومیزی متصل شوید. تطبیق پذیری و سهولت تعویض دستگاه ها ، K810 را برای هر کسی که از چندین دستگاه استفاده می کند ، بسیار ارزشمندتر می کند.
راه اندازی و عملکرد
تنظیم K810 کاملاً ساده و تقریباً مشابه صفحه کلید موبایل Microsoft Wedge یا صفحه کلید موبایل Microsoft Sculpt یکسان است. هم رایانه و هم صفحه کلید را روشن کنید و دکمه اتصال بلوتوث را که در پایین صفحه کلید موجود است فشار دهید. وقتی چراغ های آبی بالای دکمه های Easy-Switch شروع به چشمک زدن می کنند ، یکی را فشار دهید تا آن دکمه به دستگاه مورد نظر اختصاص یابد. در رایانه ، از صفحه کنترل منوی دستگاه را باز کرده و صفحه کلید فهرست شده در دستگاههای بلوتوث را پیدا کنید. پس از انتخاب ، از شما خواسته می شود که یک رشته کوتاه از اعداد را تایپ کنید ، و این تنظیمات را کامل می کند. همین فرایند را می توان با دو دستگاه دیگر تکمیل کرد ، هر کدام را به کلید Easy-Switch اختصاص داد. هنگامی که دستگاه های مختلف خود را جفت کردید ، جابجایی از یک دستگاه به دیگری فشار دادن دکمه اختصاص داده شده ساده است.
از نظر تایپ واقعی ، حرکت کلید بسیار کم عمق است ، همان چیزی که در صفحه کلید و ماوس بی سیم Verbatim بی سیم مشاهده می شود ، یا سفر کم عمق که در اولترابوک دیده می شود. کلیدها از تغییراتی در کلیدهای قیچی استفاده شده در بسیاری از صفحه کلیدهای شیکلی استفاده می کنند ، اما Logitech برای تغییر بهتر نیروی ضربه کلید در کل کلید ، سوئیچ ها را دستکاری کرده است ، حتی اگر کلید را از مرکز خاموش کنید. این یک تجربه تایپ دقیق تر را ایجاد می کند. صفحه کلیدهای منحنی کمی احساس تایپ راحت تری را ایجاد می کنند و کلیدها برای راحتی کافی سفر می کنند ، اما شما کلیدهای کامل و بازخورد لمسی و شنیدنی واضحی را که از صفحه کلید مکانیکی انتظار دارید تجربه نخواهید کرد.
در مجموع ، صفحه کلید بلوتوث Logitech K810 یک صفحه کلید موبایل با ظاهری شیک است ، اما مجموعه ویژگی ها آن را بالاتر از بقیه قرار می دهد. بلوتوث قابل تغییر آن را برای استفاده در چندین دستگاه ، در چندین سیستم عامل و ویژگی های هوشمند مانند نور پس زمینه هوشمند ، نزدیکی باعث اتصال بلوتوث و قابلیت های داخلی ویندوز 8 ، انتخاب مناسب برای جایگزینی صفحه کلید بی سیم Logitech K800 قبلی به عنوان یک انتخاب آسان می کند. انتخاب ویراستاران برای صفحه کلیدهای بی سیم ، و بهترین صفحه کلید ویندوز 8 است که ما دیده ایم.
جدول مقایسه
صفحه کلید بلوتوث Logitech K810 را با چندین صفحه کلید دیگر در کنار هم مقایسه کنید.
بررسی صفحه کلید بیشتر:
بهترین انتخاب صفحه کلید

خواندن بیشتر