فهرست بستن

تورنتو از سال 2015 31 میلیون دلار در قراردادهای پاک سازی برف با مدیریت ضعیف هدر داد: حسابرس کل

snow plow, storm, winter, snow, cp24 file

حسابرس كلی تورنتو می گوید اگر این كشور در صورت انجام صحیح توافق خود با پیمانكاران و انجام اقدامات بیشتر برای اطمینان از به اتمام رسیدن صورتحساب ، می توانست ده ها میلیون دلار در هزینه های برف روبی در طی پنج سال صرفه جویی كند.

گزارش جدیدی که روز جمعه به طور علنی منتشر شد می گوید اگر شرایط معامله با پیمانکاران که مشخص نکرده اند علاوه بر پرداخت برای ساعات کار شده واقعی ، پرداخت پول آماده به کار دریافت نمی کنند ، در طول 5 سال گذشته 24 میلیون دلار پس انداز کرده بود. این گزارش همچنین نشان داد که این شهر در حدود 7.1 میلیون دلار برای اضافه کار به پیمانکاران برای کارهایی که در مدت مشابه انجام نشده است ، هزینه کرده است.

این مبلغ تقریباً 7.5 درصد از 411 میلیون دلاری است كه این شهر در طول 5 سال برای نگهداری جاده های زمستانی هزینه كرده است.

حسابرس كل بورلی رومئو-بهلر همچنین دریافت كه این شهر می تواند كار بسیار بهتری در زمینه پیگیری كارهای انجام شده از طریق فناوری GPS موجود انجام دهد.

در یک نمونه تصادفی از 850 وسیله نقلیه که از ماه نوامبر 2018 تا ژانویه 2020 منعقد شده اند ، 227 فاقد داده GPS بوده اند ، یا به دلیل عملکرد نامناسب واحدهای GPS یا به دلیل اینکه وسایل نقلیه بدون آنها کار می کنند.

رومئو-بهلر نوشت: "در نتیجه ، ما نمی توانستیم بررسی کنیم که آیا سطح خدمات توسط این وسایل نقلیه تأمین شده است یا اینکه هزینه های پیمانکار برای این نمونه های حسابرسی صحیح بوده است ، و همچنین مدیریت نیز نمی تواند".

بر اساس این گزارش ، هنگامی که داده های GPS در دسترس بود ، کارکنان خدمات حمل و نقل معمولاً از آنها برای تأیید اینکه کار به دلیل ثبت توسط پیمانکاران به اتمام رسیده است ، استفاده نمی کردند.

علاوه بر این ، تیم رومئو-بهلر دریافت که چندین پیمانکار به طور مداوم اهداف خدمات را برآورده نمی کنند و کارکنان خدمات حمل و نقل به درستی مدیریت قراردادها را انجام نمی دهند.

"به عنوان مثال ، ما دریافتیم که چندین پیمانکار زمان توقف بیش از حد داشتند ، شیفت خود را دیر شروع می کردند ، ادعا می کردند بیش از ساعت کار کرده اند و بدون یک دستگاه GPS عملکردی کار می کنند. در نتیجه ، ممکن است سطوح خدمات مصوب شورای تأمین نشود. "

یک پیمانکار ادعا کرد که ساعات بیشتری در طول دوره حسابرسی 44 بار کار کرده است ، در حالی که دیگری 32 وقفه طولانی مدت داشته است.

براساس ارقام شهر ، 47 میلیون دلار از بودجه سالانه تخلیه برف در حدود 90 میلیون دلار در شهر برای پرداخت های آماده به کار پیمانکاران هزینه می شود تا هنگام بارش برف آن پیمانکاران در دسترس باشند.

حسابرس سایر موارد مربوط به برنامه نگهداری جاده های شهر را پیدا کرد ، از جمله خطاهای پخش نمک و فرآیندهای دستی ناکارآمد ، اما نتوانست رقمی درمورد هزینه این مشکلات برای شهر تعیین کند.

در پاسخ به گزارش روز جمعه ، شهردار جان توری گفت که وی گزارش را با علاقه مطالعه کرده و افزود که این نمونه خوبی برای برجسته کردن ارزش داشتن یک حسابرس کل است.

توری به خبرنگاران در یک کنفرانس خبری گفت: "من فکر می کنم دقیقاً به همین دلیل است که شما یک کمیته حسابرسی و یک فرایند حسابرسی برای شناسایی این نوع موارد دارید." "من می توانم به شما اطمینان دهم ، من به دنبال هر پنی هستم که در زیر هر بالشت کاناپه ای قرار دارد که در این تالار شهر داریم. ما 500 میلیون دلار به علاوه پس انداز پیدا کرده ایم ، زیرا مجبور بوده ایم در طول همه گیر شدن بیماری ، این کار را ادامه دهیم و این یکی دیگر از نمونه های خوب مکانی است که مطمئن هستم می توانیم بیشتر بدانیم. "

این گزارش در حالی ارائه می شود که این شهر در تلاش است تا کتاب های خود را به تعادل برساند ، زیرا همه گیر COVID-19 به شدت به آن ضربه زده است. در حالی که دولت فدرال با كمك به شهرها روی میز آمده است ، تورنتو در حال حاضر كمبود 1.5 میلیارد دلاری برای سال مالی آینده را كاهش داده است.

این گزارش شامل 22 توصیه برای بهبود برنامه نگهداری جاده های شهر است.

حسابرس عمومی خواستار روشن شدن الزامات قرارداد در مورد مسئولیت ها و جدول زمانی ، گزارش و حل مسائل GPS ، زمان استراحت مناسب و خسارات تصفیه شده است.

وی همچنین خواهان این است که این شهر از فناوری GPS برای نظارت بر روند کار و مدرنیزه کردن فرآیندهای خود و همچنین تأیید بهتر کار پیمانکاران قبل از پرداخت و استاندارد کردن روند نظارت بر قراردادها استفاده کند.

قرارداد تعمیر و نگهداری جاده های زمستانی فعلی در سال 2015 امضا شد.

رومئو-بهلر خاطرنشان كرد كه اگر دو سال دیگر به چرخه قرارداد فعلی باقی مانده باشد ، در صورت اعمال شرایط صریح مقررات آماده به كار در قرارداد ، این شهر می تواند حدود 9.6 میلیون دلار پس انداز كند. با این حال وی گفت که وکلای شهر باید قرارداد را بررسی کنند.

این گزارش قرار است در تاریخ 23 اکتبر در کمیته حسابرسی شهرستان ارائه شود.

.