فهرست بستن

نحوه استفاده از iPad به عنوان صفحه دوم برای Mac شما

نحوه استفاده از iPad به عنوان صفحه دوم برای Mac شما

اگر یک چیز بهتر از صفحه نمایش شبکیه چشم در MacBook یا iMac شما باشد ، اتصال یک صفحه دوم است. اگر صفحه نمایش اضافی یا پول نقد یک نمایشگر اضافی دارید ، این خیلی خوب است ، اما اگر این کار را نکنید چه می کنید؟ آیا می توانید از iPad خود به عنوان مانیتور دوم استفاده کنید؟ پاسخ این است ، بله می توانید.
در واقع مدتی است که شما می توانید از طریق نرم افزار شخص ثالث انجام دهید ، اما در نهایت اپل امکان انجام آن را از طریق macOS Catalina فراهم کرده است. در این مقاله ، ما به مواردی که برای استفاده از iPad خود به عنوان صفحه دوم برای Mac در Catalina نیاز دارید و همچنین در صورتی که جدیدترین سیستم عامل اپل را اجرا نمی کنید ، می توانید از iPad خود به عنوان صفحه دوم استفاده کنید. .
ماشین Sidec در macOS کاتالینا
در macOS Catalina ، اکنون پس از انتشار اکتبر 2019 در دسترس است ، شما می توانید از iPad خود به عنوان صفحه دوم برای Mac خود استفاده کنید ، یا آن را معکوس کنید یا نمایشگر خود را گسترش دهید تا بتوانید در پنجره های بیشتری نیز جای بگیرید. می توانید iPad را مستقیماً به Mac وصل کنید یا با استفاده از Bluetooth و Continuity (در محدوده 10m) آن را به صورت بی سیم متصل کنید.

 لوازم جانبی آیپد

آنچه شما نیاز دارید:

 • Mac سازگار با MacOS Catalina – بیشتر Mac ها از سال 2012 می توانند Catalina را اجرا کنند اما همه Mac ها با Sidecar کار نمی کنند (برای لیست کامل به زیر مراجعه کنید)
 • iPad دارای iPadOS 13 (برای لیست کامل زیر را ببینید) [19659003] لازم است که به همان حساب iCloud در Mac و iPad وارد شوید
 • اگر به طور بی سیم وصل می شوید باید 10 متر از Mac خود داشته باشید

iPad هایی که با Sidecar کار می کنند عبارتند از:

 • 12.9 اینچ آیپد پرو
 • آیپد پرو 11 اینچی
 • آیپد پرو 10.5 اینچی
 • آیپد پرو 9.7 اینچی
 • آیپد (نسل ششم یا بالاتر)
 • آیپد مینی (نسل 5 )
 • iPad Air (نسل 3)

مک هایی که با Sidecar کار می کنند عبارتند از:

 • MacBook Pro (2016 یا بالاتر)
 • MacBook (2016 یا بالاتر)
 • MacBook Air (2018 یا بالاتر)
 • iMac (2017 یا بالاتر ، همچنین 27 iMac 5K ، اواخر 2015) [19659003] iMac Pro
 • Mac mini (2018 یا بالاتر)
 • Mac Pro (2019)

نحوه استفاده از iPad به عنوان صفحه دوم در macOS Catalina
اگر Mac و iPad سازگار دارید ، تنظیم عملکرد صفحه نمایش دوم ، به صورت واقعی اپل ، کاملاً ساده است:

 1. شما می توانید iPad خود را با استفاده از کابل شارژ خود متصل کنید (اگر درگاه های مورد نیاز خود را در Mac خود داشته باشید) ، در عوض ، می توانید از طریق بلوتوث متصل شوید تا 10 متر از Mac فاصله داشته باشید. از نظر تأخیر تفاوت زیادی وجود ندارد ، اما ممکن است در صورت اتصال به اینترنت iPad خود را کمی بیشتر دوام بیاورید.
 2. برای اتصال ، روی نماد AirPlay در منوی سمت راست بالای صفحه خود کلیک کنید. (این یک مربع با یک مثلث است).

 3. شما باید iPad خود را در لیست مشاهده کنید. آن را انتخاب کنید و یک افزونه از صفحه Mac شما در صفحه نمایش iPad ظاهر می شود.
 4. اگر ترجیح می دهید صفحه Mac خود را در iPad آینه کنید ، نه اینکه از iPad به عنوان پس زمینه فضای کاری خود استفاده کنید ، روی صفحه جدید کلیک کنید نمادی که در نوار وضعیت ظاهر شده است (باید جایگزین نماد AirPlay می شد).

 5. تغییر وضعیت از "استفاده به عنوان نمایشگر جداگانه" به "Mirror Built-in Retina Display".
 6. همچنین می توانید از طریق بخش Sidecar در تنظیمات سیستم به iPad خود متصل شوید.

سایر ویژگی های Sidecar
Sidecar بیش از این است که به سادگی فضای کاری خود را گسترش دهید. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • یک نوار لمسی مجازی که در iPad نمایش داده می شود ، بسیاری از ویژگی های Touch Bar را که در حال حاضر منحصر به MacBook Pro است ، به Mac های دیگر می آورد.
 • اگرچه ورودی لمسی را قبول نمی کند ، می توانید از Apple Pencil و iPad خود را به یک تبلت گرافیکی تبدیل کنید. (برای دیدن اینکه کدام iPad با این ویژگی کار می کند به زیر مراجعه کنید).

iPad های زیر را می توان به عنوان رایانه لوحی گرافیکی (با Apple Pencil) در macOS Catalina استفاده کرد:

 • 12.9in iPad Pro
 • 11in iPad Pro
 • 10.5in iPad Pro
 • 9.7in iPad Pro

نحوه استفاده از iPad به عنوان نمایشگر دوم در Mac های قدیمی تر
اما اگر Mac دارید که از macOS Catalina پشتیبانی نمی کند چه می کنید؟ تعداد انگشت شماری از ابزارهای شخص ثالث وجود دارد که به شما امکان می دهد از iPad خود به عنوان مانیتور برای Mac خود استفاده کنید ، اما بر خلاف گزینه داخلی اپل ، این برنامه ها برای برنامه های پولی پرداخت می شوند.
آنچه شما نیاز دارید

 • کابل Lightning to USB
 • iPad
 • نرم افزاری مانند Duet Display ، iDisplay و AirDisplay.
 • Mac با MacOS 10.13.3 یا بالاتر – متأسفانه ، 10.13.4 برخی از قابلیت های DisplayLink را شکست که این برنامه ها به آن اعتماد می کنند.

مشکلات
این برنامه ها از فناوری گرافیکی USB DisplayLink استفاده می کنند که می تواند برای اتصال رایانه ها و نمایشگرها از طریق USB ، Ethernet و WiFi استفاده شود. متأسفانه ، macOS 10.13.4 DisplayLink را خراب کرد – بنابراین برنامه هایی مانند Duet Display و برنامه هایی که در بالا ذکر شد ، در صورت نصب به روزرسانی در High Sierra ، ممکن است کار نکنند.
با انتشار macOS Mojave 10.14.2 این مشکل برطرف شد ، بنابراین اگر در حال حاضر High Sierra 10.13.4 را اجرا می کنید ، سیستم عامل خود را ارتقا دهید.
نحوه استفاده از Duet Display
در این مثال ، ما از Duet Display استفاده می کنیم که توسط تیمی از مهندسان سابق اپل ساخته شده است. Duet Display به شما امکان می دهد از تبلت به عنوان نمایشگر دوم نه تنها در Mac ، بلکه از طریق رایانه نیز استفاده کنید.
Duet Display همچنین پشتیبانی محدود از صفحه لمسی را فراهم می کند و به شما امکان می دهد تا در macOS ضربه بزنید و آن را بکشید. این بدان معناست که شما مجبور نیستید وقت خود را به حرکت ماوس خود بین دو صفحه اختصاص دهید ، که به خصوص هنگام استفاده از صفحه لغزنده بسیار دشوار می شود و باعث می شود کاربران بهره وری بیشتری داشته باشند.
ما به شما نحوه تنظیم نمایش Duet را برای استفاده از iPad (یا هر iPad یا iPhone دیگر) به عنوان نمایشگر دوم برای Mac یا PC شما نشان خواهیم داد.
در اینجا مروری بر نحوه استفاده از iPad Pro به عنوان نمایشگر دوم با استفاده از Duet Display ، با دستورالعمل های دقیق تر در زیر آمده است:

 1. در iPad ، App Store را باز کرده و Duet Display را نصب کنید – در زمان نوشتن مقاله ، هزینه آن 9.99 £ / 9.99 دلار است. این یک برنامه جهانی است ، بنابراین برای استفاده با iPhone شما نیز قابل استفاده خواهد بود.
 2. در Mac یا رایانه شخصی خود ، به وب سایت Duet Display بروید و برنامه Duet for Mac / Windows را بارگیری کنید.
 3. Duet را نصب کنید برنامه همراه برای Mac یا PC. این یک مرحله مهم است ، زیرا برنامه همراه به iPad و Mac شما اجازه می دهد تا با یکدیگر "صحبت کنند". دستورالعمل های نصب را دنبال کرده و Mac خود را مجدداً راه اندازی کنید تا نصب به پایان برسد.
 4. در iPad ، برنامه Duet Display را باز کرده و با استفاده از کابل Lightning (یا اگر از کابل 30 پین استفاده می کنید) آن را به Mac یا PC وصل کنید. iPad قدیمی تر).
 5. iPad باید توسط برنامه همراه Duet شناخته شود و اکنون دسک تاپ شما باید در دو صفحه نمایش گسترش یابد. پس شما آماده رفتن هستید! تنظیمات کیفیت را می توان از طریق برنامه همراه Duet در Mac یا رایانه خود تغییر داد تا گرافیک بالاتر ، نرخ تازه سازی نرم تر و غیره فراهم کند و برای قطع اتصال صفحه نمایش ، برنامه را به راحتی در iPad خود ببندید.

اگر از Mac خود استفاده می کنید با یک صفحه خارجی است و می خواهید درب MacBook خود را ببندید ، در اینجا نحوه استفاده از MacBook با درپوش بسته آمده است ، و برای نکات بیشتر در مورد Mac ، نگاهی به نکات ، ترفندها و صرفه جویی کنندگان در زمان مک ما بیاندازید.

{
// اگر فاقد cmp است پس به صورت عادی اجرا کنید.
windows.idguk = windows.idguk || {} ؛
windows.idguk.cmp = window.idguk.cmp || {} ؛
// از فیس بوک استفاده کنید اگر دیگری وجود دارد pixelTracker دیگری ساختگی
بگذارید p = !! windows.idguk.cmp.facebook؟ windows.idguk.cmp.facebook: {سپس: تابع (f) {f (درست)}}؛
p = !! windows.idguk.cmp.pixelTracker؟ windows.idguk.cmp.pixelTracker: p؛
(عملکرد (قول) {
قول. سپس (تابع (رضایت نامه) {
var isDebug = !! window.idguk.cmp.isDebug است؟ windows.idguk.cmp.isDebug (): false؛
if (isDebug) console.log ('GDPR'، 'facebook pixel tracker – رضایت دادن'، رضایت اوک)؛
اگر (! رضایت نامه) برگردید ؛
! تابع (f ، b ، e ، v ، n ، t ، s) {if (f.fbq) بازگشت ؛ n = f.fbq = تابع () {n.callMethod؟
n.callMethod.apply (n ، استدلال ها): n.queue.push (آرگومان ها)}؛ if (! f._fbq) f._fbq = n؛
n.push = n؛ n.loaded =! 0؛ n.version = '2.0'؛ n.queue = []؛ t = b.createElement (e)؛ t.async =! 0؛
t.src = v؛ s = b.getElementByTagName (e) [0]؛ s.parentNode.insertBefore (t، s)} (پنجره ،
سند ، 'اسکریپت' ، 'https: //connect.facebook.net/en_US/fbevents.js')؛
fbq ('init'، '783301121827721')؛ // شناسه پیکسل خود را اینجا وارد کنید.
fbq ('آهنگ' ، 'PageView') ؛
if (isDebug) console.log ('GDPR'، 'facebook pixel tracker աշխատանքگرفته')؛
})
})(پ)؛
}