فهرست بستن

نواز برای شرکت در APC مخالفان از طریق لینک ویدیویی: منابع

نواز برای شرکت در APC مخالفان از طریق لینک ویدیویی: منابع

رئیس PPP بلالو بوتو زرداری با نواز شریف نخست وزیر پیشین دست می دهد. نخست وزیر سه بار سابق ، نواز شریف پیشنهاد رئیس حزب PPP ، بلالا بوتو زرداری را برای حضور در کنفرانس آینده همه احزاب (APC) از طریق کنفرانس ویدیویی پذیرفت ، منابع گفتند Geo News. بلال روز جمعه با انتشار توئیتر اعلام کرد که از سلامتی نواز س inquال کرده و از او برای شرکت در کنفرانسی که در 20 سپتامبر به میزبانی PPP برگزار می شود دعوت کرده است.

رئیس PPP در توئیت خود نوشت: "فقط با میان محمد نواز شریف صحبت كردم. در مورد سلامتی وی سiredال شد. همچنین از وی دعوت شد كه در 20 سپتامبر به طور واقعی در APC مخالف برگزار شود ، میزبانی PPP." احزاب مخالف از جمله PPP ، PML-N و JUI- F گفته است که آنها از این پلتفرم استفاده می کنند تا سعی کنند یک استراتژی مشترک با هدف براندازی دولت فعلی ارائه دهند.
انتخابات جدید یا تغییر داخلی؟ احزاب مخالف تصمیم گرفته بودند در 20 سپتامبر APC در خانه زرداری در اسلام آباد تشکیل دهند. این تصمیم پس از جلسه کمیته رهبر با حضور رهبران همه احزاب مخالف گرفته شد که تصمیم گرفتند زمان آن بود که درب دولت فعلی را نشان دهیم. "دورانی" از JUI-F گفته بود: "اوضاع کشور به مرحله ای رسیده است که حتی یک لحظه تأخیر را نداریم." مداخله در هر زمینه ، "وی بیشتر گفته بود ، و انتخابات عمومی 2018 را" رسوایی برای کل کشور "عنوان کرد. دورانی گفته بود که احزاب مخالف در یک صفحه هستند که دادن یک روز دیگر قدرت به دولت فعلی غیرمنصفانه است. وی افزود: "این دولت کشور را در دو سال حکومت خود نابود کرده است. APC آینده ، او گفته بود ، در مورد برنامه اقدام آینده تصمیم خواهد گرفت زیرا رهبران مخالف قبلاً در مورد موضوعات زیادی تصمیم گرفته بودند که این کشور او گفت: "APC تصمیم خواهد گرفت که آیا یک انتخابات جدید رخ خواهد داد یا یک تغییر داخلی." "مخالفت دوستانه"
پیش از این ، منابع گزارش داده بودند که نواز به Bilawal اطمینان داده است – در طی یک مکالمه تلفنی بین این دو مورد که ماه گذشته اتفاق افتاد – که تصمیمات اتخاذ شده توسط APC اجرا خواهد شد. نخست وزیر سابق همچنین با رئیس JUI-F مولانا فضل الرحمان صحبت کرده و به او اطمینان داده است که PML-N با مشترک همکاری خواهد کرد فاضل از نواز شکایت کرده بود که احزاب سیاسی بزرگی مانند PML-N و PPP علیرغم امضاکنندگان بیانیه مشترک صادره از احزاب مخالف در پارلمان نقش "مخالف دوستانه" را بازی می کنند. ابلاغیه پس از انتخابات 2018 ، دولت PTI را محصولی از اختیارات دزدیده شده ، غیرقانونی و خلاف قانون اساسی خواند.


.