فهرست بستن

چگونه با آیفون و کامپیوتر ویندوز زنده بمانیم

چگونه با آیفون و کامپیوتر ویندوز زنده بمانیم

فقط به این دلیل که از ویندوز استفاده می کنید به این معنی نیست که نمی توانید از iCloud استفاده کنید.
Sarah Tew / CNET

استفاده از آیفون یا iPad (244 دلار در بازار برگشت) با رایانه شخصی ویندوز به عنوان رایانه اصلی شما همیشه به عنوان یک راه حل مشکل شناخته شده است. شما مجبور هستید بپذیرید که سرویس های Apple مانند iMessage را از دست خواهید داد و نمی توانید به راحتی از طریق AirDrop عکس ها را بین رایانه و iPhone خود همگام سازی کنید. اگر هزینه اضافی iCloud storage را پرداخت کنید و برای همگام سازی پرونده های خود در چندین دستگاه به آن اعتماد کنید ، کار پیچیده تر می شود. اپل همیشه یک برنامه iCloud را ارائه داده است تا به شما امکان دسترسی به مواردی مانند Photos ، فایل های iCloud Drive و سایر اطلاعات در ویندوز را بدهد. کار شده است ، اما از نظر ویژگی ها کند و تا حدی محدود است. هفته گذشته ، اپل نسخه جدید iCloud را برای Windows در فروشگاه مایکروسافت منتشر کرد. این شامل همگام سازی فایل iCloud بهبود یافته است ، به لطف همان ویژگی Files on Demand که مایکروسافت برای OneDrive استفاده می کند. به روزرسانی جدید برنامه ، همگام سازی همه پرونده های شما را آسان می کند و عکس هایی را که از آیفون گرفته اید بر روی رایانه ویندوز قرار می دهید تا ویرایش و اشتراک گذاری راحت تری داشته باشید. با عرض پوزش ، شما هنوز iMessage یا AirDrop را دریافت نمی کنید. بخوانید: بهترین محافظت در برابر آنتی ویروس 2019 برای ویندوز 10 خبر خوب این است که نصب ، راه اندازی و شروع iCloud برای ویندوز فقط چند دقیقه طول می کشد استفاده كردن. پس از اتمام این کار ، می توانید تصمیم بگیرید که کدام پرونده ها و پوشه ها را به صورت محلی در رایانه خود ذخیره کنید و در زمان واقعی با بقیه دستگاه های Apple خود همگام سازی کنید. همچنین می توانید بوک مارک ها را همگام سازی کرده و از طریق Outlook به ایمیل ، مخاطبین و تقویم iCloud خود دسترسی پیدا کنید.

 http://www.cnet.com/ "height =" 110 "width =" 196


اکنون در حال پخش است:
این را تماشا کنید:

نحوه گرفتن عکسهای صفحه ویندوز 10

2:04

مطمئن شوید که ویندوز به روز است قبل از راه اندازی iCloud در رایانه ، از به روز بودن رایانه Windows خود اطمینان حاصل کنید – اپل توصیه می کند که از Windows 10 نسخه 1903 برای بهترین عملکرد از برنامه جدید iCloud استفاده کنید. با کلیک بر روی نماد ویندوز ، سپس تنظیمات چرخ دنده و کلیک بر روی به روزرسانی و امنیت می توانید به روزرسانی های معلق را بررسی کرده و نصب کنید. روی بررسی برای به روزرسانی کلیک کنید و سپس هرگونه درخواست را دنبال کنید. بعد از نصب هرگونه به روزرسانی درانتظار ، برای بررسی به روزرسانی های بیشتر ، به بخش بروزرسانی و امنیت بروید – گاهی اوقات باید دو یا سه دور به روزرسانی را نصب کنید.  icloud-app-windows-10  icloud-app-windows-10 برنامه iCloud ویژگی های اصلی خارج از iMessage را که می خواهید از طریق رایانه ویندوزی به آنها دسترسی داشته باشید ، ارائه می دهد.
عکس صفحه توسط Jason Cipriani / CNET
نصب و راه اندازی iCloud با به روزرسانی رایانه ، برنامه iCloud را از فروشگاه مایکروسافت بارگیری کنید. پس از نصب برنامه ، باید به همان حساب iCloud که در هر دستگاه Apple استفاده می کنید وارد شوید. پس از ورود به سیستم ، صفحه ای مشابه صفحه فوق مشاهده خواهید کرد. آنچه می خواهید با رایانه شما همگام سازی شود را انتخاب کنید و سپس روی اعمال کلیک کنید. اگر تصمیم دارید ایمیل ، مخاطبین و تنظیم تقویم iCloud را در Outlook تنظیم کنید ، پس از کلیک بر روی "اعمال برنامه" چند دقیقه طول می کشد تا مراحل نصب انجام شود. قبل از شروع هرگونه تغییر دیگر در تنظیمات برنامه iCloud ، اجازه دهید روند به پایان برسد.  icloud-keep-or-free-up-space-space-windows-10  icloud-keep-or-free-up-space- windows-10 مدیریت آنچه در رایانه شما ذخیره شده است و آنچه در iCloud باقی مانده بسیار آسان است.
عکس صفحه توسط Jason Cipriani / CNET
پرونده ها و پوشه های iCloud خود را مدیریت کنید بسته به اینکه چند فایل و پوشه را در iCloud Drive ذخیره کرده اید ، همگام سازی اولیه اطلاعات شما مدتی طول خواهد کشید. برای مشاهده تمام مطالب iCloud Drive خود ، File Explorer را باز کرده و از منوی Quick Access در سمت چپ iCloud Drive را انتخاب کنید. یک نماد وضعیت در کنار هر پرونده و پوشه نشان داده می شود. دو فلش که یک دایره ایجاد می کنند نشان می دهد که رایانه شما در حال بارگیری پرونده یا پوشه است:

  • نماد ابر به این معنی است که مورد خاصی در ابر ذخیره شده است و تا زمانی که به آن متصل باشید به آن دسترسی خواهید داشت. اینترنت.
  • علامت سبز به این معنی است که مورد در رایانه شما بارگیری شده و در حال حاضر با iCloud Drive همگام سازی شده است.

از آنچه می توانم بگویم ، گزینه ای برای انتخاب و انتخاب موارد بارگیری شده و ذخیره شده در شما وجود ندارد. رایانه قبل از همگام سازی اول اگر نمی خواهید کل iCloud Drive شما در رایانه شما بارگیری شود ، باید وضعیت همگام سازی هر پوشه را یکی یکی تغییر دهید. این کار را می توانید با کلیک راست روی پوشه ای که همگام سازی می شود و انتخاب Free up space انجام دهید. روش دیگر ، اگر پوشه خاصی وجود دارد که برای بارگیری در رایانه شما تنظیم نشده است ، می توانید بر روی پوشه کلیک راست کرده و گزینه Always keep on this device را انتخاب کنید. هر یک از تنظیمات فقط به پوشه سطح بالا محدود نمی شود ، بنابراین می توانید یک پوشه را طوری تنظیم کنید که همیشه در رایانه در دسترس باشد ، اما انتخاب کنید که کدام پوشه ها یا پرونده های درون آن را نمی خواهید بارگیری کنید (یا معاون بالعکس) برای بررسی وضعیت فعلی هر بارگذاری یا بارگیری در حال اجرا در پس زمینه ، بر روی نماد iCloud در نوار وظیفه کلیک کنید (زیر را ببینید).  check-status-of-icloud-syncing-windows-10  check-status -of-icloud-syncing-windows-10 iCloud Photos و وضعیت همگام سازی iCloud Drive خود را با یک کلیک مشاهده کنید.
عکس صفحه توسط Jason Cipriani / CNET
iCloud Photos خود را همگام سازی کنیدهمچنین در Mac ، همه عکس ها و فیلم های شما به طور خودکار از طریق برنامه Photos در دستگاه و رایانه iOS شما همگام سازی می شوند. کاربران ویندوز برنامه Photos از اپل ندارند. در عوض ، می توانید عکس ها و فیلم های ذخیره شده در پوشه های رایانه خود را همگام سازی کنید. اگر همگام سازی iCloud Photos را فعال کنید ، برنامه iCloud یک پوشه "iCloud Photos" را بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما ایجاد می کند. درون آن پوشه یک پوشه Downloads و یک پوشه Uploads وجود دارد. پوشه بارگیری فقط بارگیری تصاویر یا فیلم های جدیدی را که از iPhone خود می گیرید شروع می کند و نه تمام کتابخانه فعلی شما. فقط بخاطر داشته باشید که هر عکس یا ویدیویی را که می خواهید در حساب iCloud موجود باشد در پوشه Uploads ذخیره کنید و باید همگام سازی سریع بین رایانه و iPhone یا iPad را تجربه کنید. همانند همگام سازی درایو iCloud ، می توانید با کلیک روی نماد iCloud در نوار وظیفه ، وضعیت کتابخانه iCloud Photos خود را کنترل کنید. بقیه برنامه iCloud ساده است. نشانک ها بوک مارک های iCloud شما را از (از Safari) با مرورگر پیش فرض در رایانه شما همگام سازی می کنند. اگر مرورگر پیش فرض خود را تغییر دادید ، بهتر است تنظیمات iCloud را باز کرده و روی دکمه گزینه های کنار نشانک ها کلیک کرده و مرورگر پیش فرض جدید خود را انتخاب کنید. هیچ تنظیمات یا گزینه دیگری برای لیست نامه ، مخاطبین ، تقویم ها و کارها وجود ندارد. اگر آن را فعال کرده باشید ، برنامه iCloud به تنهایی همه اطلاعات شخصی شما را با Outlook تنظیم و همگام سازی می کند. البته ویژگی عنوان در اینجا ، ویژگی های جدید همگام سازی برای مواردی است که در iCloud Drive خود ذخیره کرده اید.