فهرست بستن

کراچی به عنوان بارش شدید و شدید باران شهر را شلاق می زند

KARACHI:

اداره هواشناسی پاکستان (PMD) بارندگی متوسط ​​تا شدید در کراچی را برای سه شنبه پیش بینی کرده است زیرا بارش باران در شهر بندر از ساعات اولیه روز آغاز می شود.
طلسم باران فعلی ، که در حدود 4 صبح در بسیاری از مناطق آغاز شد ، در کراچی همچنان ادامه دارد ، زیرا این شهر شاهد شدیدترین طلسم سیستم موسمی فعلی است. PMD همچنین هشدار سیلاب شهری را برای کلانشهر صادر کرده است. یک سیستم فشار پایین مشخص از دوش های سنگین ، اثرات خود را در ساعات بعد از ظهر نشان می دهد.
گزارش شده است که حداقل دو نفر ، هر دو کودک ، در حوادث مربوط به باران در سراسر شهر جان خود را از دست داده و دیگران زخمی شده اند.
دفتر مت پیش بینی کرده است که طلسم کنونی تا روز پنجشنبه (27 اوت) ادامه داشته باشد.
مناطقی از مالیر ، فرودگاه ، گلشن اقبال ، مستعمره شاه فیصل ، آزمپورا ، DHA ، محمودآباد ، کلونی اختر ، کلیفتون و بسیاری دیگر شاهد بارش شدید باران با دوره های متناوب رگبارهای ملایم تا متوسط ​​هستند.
با بارش باران بیشتر در طول روز (سه شنبه) ، زندگی عادی به بن بست رسیده و افرادی که در فضای باز گرفتار شده اند بیشتر سعی می کنند به خانه های خود برگردند.
شرکت برق شهر ، K-Electric ، شهروندان را به اتخاذ تدابیر پیشگیرانه ترغیب کرد و از مردم خواست تا از سیم های شکسته ، تیرهای برق و ترانس های نصب شده در تیر (PMT) فاصله ایمن داشته باشند.

باران میت احتیاط کریشیری ٹوٹے ہوئے تاروں ، بجلی کےمبوں و ایمن است که دور از ریش بارش است و اگر پانی باشد می توانی پانی را انتخاب کنی برقی آلات غیر محفوظ استعمال حادثه باعث می شود که بن سکتا fe fe #Fay # # fe .twitter.com / 3pSMXyAshj
– KE (KElectricPk) 25 آگوست 2020

سخنگوی KE افزود: "استفاده غیر ایمن از تجهیزات الکتریکی در آب راکد ، یا آب باران می تواند باعث حوادث شود ، اتصالات غیرقانونی برق نیز کشنده است." گزارش هایی مبنی بر قطعی برق از مناطق مختلف شهر وجود دارد.
در همین حال ، بسیاری از جاده های کلانشهر آبگرفتگی دارد زیرا مسافران به دلیل خفه شدن یا گرفتگی فاضلاب های طوفان با مشکلات جدی روبرو هستند. با این حال ، نصیر حسین شاه ، وزیر دولت محلی سند ، ادعا کرده است که وضعیت شهر از زمان طلسم های موسمی قبلی بهتر بوده است.
وی همچنین ادعا کرد که مناطقی که آب در آنها تجمع یافته است ، به سرعت در حال پاکسازی هستند ، از جمله شریان های اصلی شهر بندر.
شهروندان همچنین وضعیت مناطق اطراف محل سکونت و محل کار خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

.