فهرست بستن

3 VPN عالی برای Xbox در سال 2020

3 VPN عالی برای Xbox در سال 2020


Sarah Tew / CNET

بازار شبکه خصوصی مجازی با جهش و جهشی رو به رشد است ، که می تواند یافتن درست ارائه دهنده VPN مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شما را مشکل کند. اما اگر در جستجوی بهترین سرویس VPN برای استفاده با کنسول بازی Xbox خود هستید ، به مکان مناسب رسیده اید. ده ها ارائه دهنده VPN در آنجا وجود دارد ، اما همه آنها سرعت رقابتی را ارائه نمی دهند ، همه از پلت فرم Xbox پشتیبانی نمی کنند و فقط برخی قادر به کار با جریان ویدئو هستند. با این حال ، پس از قرار دادن تعداد زیادی سرویس VPN از طریق یک باتری آزمایش و بررسی ، ما سه ارائه دهنده عمده شبکه خصوصی مجازی را پیدا کردیم که ارزش بررسی دارند.

برای بیشتر شبیه به این
مشترک شدن در خبرنامه CNET Now برای انتخاب سردبیران از مهمترین داستانهای روز.

اگر به دنبال محافظت از حریم خصوصی بازی خود هستید ، سرعت اتصال به اینترنت خود را بالا ببرید و بر مسدود شدن geoblock غلبه کنید ، هر سرویس VPN که در اینجا ذکر شده است ، همه اینها و موارد دیگر را انجام می دهد. به خاطر داشته باشید که این یک لیست در حال تکامل است. ما با دسترسی به گزینه های جدید VPN ، این لیست از بهترین VPN را برای Xbox One و کنسول های دیگر به روز می کنیم. در ضمن ، برای کمک به راه اندازی VPN در کنسول Xbox ، نحوه راه اندازی VPN در Xbox را بررسی کنید. بیشتر بخوانید: بهترین بازی های Xbox One برای سال 2020

ExpressVPN

شماره آدرس IP: 30،000 تعداد سرورها: 3000 مورد به اضافه 94 کشور تعداد اتصالات همزمان: 5 هزینه: 3 ماه رایگان با برنامه 1 ساله وقتی بازی می کنید ، سرعت مهم است ، اینطور نیست؟ ExpressVPN به طور مداوم بزرگترین ارائه دهندگان VPN در صنعت را ، هم در تست های سرعت ما و هم در سایت های دیگر بررسی می کند. بله ، این سرویس VPN گران تر از دو گزینه دیگر VPN بازی است که در اینجا ذکر شده است ، اما بابت دلار اضافی در ماه ، سرعت دیوانه واری به دست می آورید ، این مهم هنگامی است که به دنبال بهترین VPN برای Xbox One یا هر گزینه دیگر هستید دستگاه متصل استفاده از هر VPN به طور معمول می تواند سرعت اینترنت شما را به نصف یا بیشتر کاهش دهد ، اما هنگامی که تست های سرعت را در ExpressVPN انجام دادیم ، متوجه شدیم که سرعت اینترنت کلی ما کمتر از 2٪ کاهش می یابد. مانند دو ارائه دهنده دیگر در این لیست ، ExpressVPN محدودیت داده ای را اعمال نمی کند و سوئیچینگ نامحدود سرور VPN را در بین شبکه 100٪ RAM-disk خود ارائه می دهد. اگر می خواهید ارائه دهندگان خدمات اینترنت را از تجارت خود دور نگه دارید ، این بیت آخر یک افزایش مهم امنیتی است. اگر این شما هستید ، باید به این نکته نیز اشاره کنید که سیاست ورود به سیستم ExpressVPN در سال 2017 هنگامی آزمایش شد که مقامات ترکیه هنگام تحقیق از یک سفیر خواستار تحویل گزارش های استفاده از شرکت VPN شدند. ExpressVPN بدون ضبط کردن هیچ گونه گزارش ، هنگام ضبط سرورهای خود چیزی برای ارائه نداشت. متأسفانه ، ExpressVPN تنها پنج اتصال همزمان در مقایسه با NordVPN شش و IPVanish 10 را ارائه می دهد.

بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

NordVPN

شماره آدرس IP: 5،000 تعداد سرورها: 5200 به علاوه در 62 کشور تعداد اتصالات همزمان: 6 هزینه: 3،49 دلار در ماه (75٪ تخفیف) برای یک برنامه 3 ساله اگر مشتری VPN می خواهید که اتصالش قطع نشود در اواسط ضربه سر ، با NordVPN همراه شوید. NordVPN به دلیل شبکه گسترده ، قابل اعتماد ، محافظت از VPN جامد و سرعت رقابتی شناخته شده است ، اکنون نمی توان آن را شکست داد ، به همین دلیل در میان بهترین VPN ها برای Xbox One بهترین گزینه است. هرچند به این سرعت نیست به عنوان ExpressVPN در تست های سرعت ما ، NordVPN فقط سرعت اینترنت ما را یک سوم کاهش می دهد ، در حالی که اکثر VPN ها آن را به نصف یا بیشتر کاهش می دهند. سرورهای سنگاپور Nord ، هر ارائه دهنده خدمات VPN دیگر را در گرد و غبار رها می کند. علیرغم نقض امنیتی که سال گذشته گزارش شد ، NordVPN همچنین شرط بزرگی در زمینه امنیت است. ماهیت محدود این نقض ، درخواست سریع برای ممیزی امنیتی کامل در شبکه ، و اقدام سریع برای تغییر همه سرورهای آن فقط به RAM-disk (عملیاتی بسیار ایمن تر) به آن اجازه داده است تا شهرت خود را به عنوان یک ارزشمند حفظ کند. ابزاری برای کاربر VPN با حریم خصوصی. مانند تمام VPN های ذکر شده در اینجا ، NordVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

بررسی NordVPN ما را بخوانید.

IPVanish

شماره آدرس IP: 40،000 تعداد سرورها: 1300 به علاوه در 75 کشور تعداد اتصالات همزمان: 10 هزینه: 3.99 دلار در ماه و 48 دلار برای یک سال IPVanish در سال گذشته با سرعت بیشتری رقابت کرده و از سایر اواسط بیشتر شده ارائه دهندگان VPN ردیف به عنوان یک ارائه دهنده VPN جامد و کم تأخیر با زمان های پینگ بسیار کوچک و یک شبکه سرور بین المللی گسترده شناخته می شوند. این VPN از کمتر از نیمی از کل سرورهای نگهداری شده توسط ExpressVPN استفاده می کند ، اما حدود 10000 آدرس IP دیگر برای جلو ماندن از مسابقه استفاده می کند. رابط کاربری جالب و قابل تنظیم آن به شما امکان انتخاب سریعترین اتصال VPN را در هر لحظه برای پرش از کشوری به کشور دیگر می دهد. IPVanish با نمره کمتری نسبت به رقبای بالا از بررسی ما خارج شد ، اما برای دور زدن سرویس های جریان مسدود شده جغرافیایی مانند Netflix ، هیچ مشکلی برای ما ایجاد نکرد. شاید از همه بهتر ، IPVanish VPN حداکثر 10 اتصال همزمان را در حساب اصلی خود ارائه دهد. بیشتر خوشحال تر.

بررسی IPVanish ما را بخوانید.

اطلاعات بیشتر در مورد اتصال